Жінка вбила тварину на полюванні у Південній Африці. Зоозахисники засудили її дії і назвали соціопаткою.

Мисливиця Мереліз Ван Дер Мерве отримала від чоловіка на День святого Валентина незвичайний подарунок - можливість вбити жирафа, вирізати його серце, а зі шкури зробити килим. Про це в понеділок, 2 лютого, повідомило агентство AP.

"Мій чоловік заплатив трохи більше 2000 доларів, щоб подарувати мені серце. Він найкращий. Ви коли-небудь замислювалися про розміри серця жирафа? Я на сьомому небі від щастя. Це був найкращий подарунок на 14 лютого", - написала жінка на своїй сторінці у Facebook і опублікувала фото з мертвою твариною.

УВАГА! Фото містять сцени смерті і не рекомендуються до перегляду особам до 16 років, вагітним і людям зі слабкою психікою

 

 

На публікацію Мереліз відреагували зоозахисники, які засудили дії пари, а саму мисливицю назвали соціопаткою, вказує видання.

Однак жінка вважає, що вбивство жирафа дасть можливість для його стада створити нового генетично сильного лідера, який тільки поліпшить потомство.

Відзначається, що 32-річна мисливиця за все своє життя вбила більше 500 тварин: левів, леопардів, слонів.

 

"Якщо полювання заборонять, тварини стануть марними, і всі вимруть. Мисливці за трофеями - єдині люди, які захищають цих тварин", - висловилася Мереліз.

 

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...