У відносинах з Києвом совість Білорусі чиста, оскільки позиція останньої завжди була дружньою і збалансованою, заявив прем'єр Республіки.

Прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко заявив про готовність Мінська продовжити діалог з Києвом, незважаючи на введені санкції. Про це в суботу, 5 червня, пише РИА Новости.
 
"Ми в будь-який час готові сісти за стіл переговорів з Україною і повернутися до того партнерського формату, який існував до цього. Але м'яч зараз на українській території", - сказав Головченко.
 
За його словами, білоруська сторона неодноразово пропонувала українській провести переговори, як це було раніше.
 
"У нас іноді траплялися тертя, але ми знімали питання, йшли на взаємні поступки і продовжували далі торгувати. На жаль, зараз всі наші спроби вийти на контакт з колегами, задіяти наявні механізми не були сприйняті", - заявив білоруський прем'єр.
 
Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба пообіцяв, що Україна зробить Олександру Лукашенко "боляче", якщо він пустить представників "ЛНР" в Мінськ для проведення слідчих дій з Романом Протасевичем.
 
Також,Київ попередив Мінськ про "миттєві санкції" за польоти до Криму. Це питання обговорювалося на зустрічі президента РФ Володимира Путіна і Олександра Лукашенка в Сочі.

Поделиться в соц. сетях: