Влада ФРН висунула кілька пропозицій про те, як "розрядити конфлікт" навколо будівництва газопроводу, стверджують джерела.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель відвідає з візитом США з метою врегулювання суперечки через російський газопровід Північний потік-2. Про це в п'ятницю, 11 червня, повідомляє німецька газета Handelsblatt з посиланням на джерела.

Точна дата поїздки Меркель поки не визначена, але її планують на липень або серпень. Цей візит до Вашингтона стане для канцлера першим після перемоги на президентських виборах Джо Байдена.

За інформацією співрозмовників видання, в ході візиту планується обговорити "широке коло тем", але "особливо важливу роль" зіграє обговорення Північного потоку-2.

Як стверджує Handelsblatt, німецька влада висунула кілька пропозицій про те, як "розрядити конфлікт" навколо будівництва газопроводу. Ці пропозиції слід допрацювати і узгодити, після чого вони ляжуть в основу переговорів Байдена і Меркель.

Зокрема, німецька сторона хоче запропонувати "перетворити Україну на експортера водню", але для цього потрібно переобладнати існуючу мережу газопроводів, що потребують "значних інвестицій". Також серед пропозицій - розширення допомоги Україні в цілому і "зробити її більш видимою".

Поделиться в соц. сетях: