Для початку сертифікати COVID-вакцинації розроблять країни-члени ЄС, а Єврокомісія зробить їх "сумісними", пояснила канцлер ФРН.

Лідери країн Євросоюзу домовилися про необхідність введення сертифікатів про вакцинацію. Вони будуть введені протягом трьох місяців. Про це сказала канцлер Німеччини Ангела Меркель на прес-конференції за підсумками першого дня віртуального саміту ЄС, повідомляє Tages Spiegel в четвер, 25 лютого.

"Важливою темою були електронні підтвердження вакцинації. Ми були всі єдині в тому, що нам потрібно це. Технічні питання будуть опрацьовані Єврокомісією. Європейській комісії потрібно близько трьох місяців, щоб опрацювати технічні питання", - заявила Меркель.

За її словами, для початку такі сертифікати розроблять країни-члени, а Єврокомісія зробить їх "сумісними", щоб забезпечити можливість використовувати їх у всіх країнах-членах.

Крім того, Меркель повідомила, що поки немає політичного рішення про те, чи стане паспорт вакцинації обов'язковою умовою для поїздок, але ЄС може відкрити кордони для жителів інших країн з сертифікатами.

Поделиться в соц. сетях: