Герцогиня Сассекська задоволена кінцевим результатом бесіди і назвала її найкращим рішенням у своєму житті.
 

Дружина принца Гаррі Меган Маркл знає про реакцію Королівської сім'ї на її інтерв'ю Опрі Вінфрі і зовсім не шкодує про своє рішення розповісти подробиці життя в палаці. Про це повідомив таблоїд Daily Mail з посиланням на джерело в оточенні герцогині.
 
Як зазначив співрозмовник газети, Меган назвала бесіду "очисною", а свою згоду дати інтерв'ю вона вважає найкращим рішенням у житті після весілля з Гаррі.
 
За словами Маркл, оточення Британської королеви має відчути полегшення через те, що вона відмовилася називати конкретні імена і не вдавалася до всіх подробиць того, що відбувалося в монаршій сім'ї.
 
"Вона сказала, що відстоює свою правду і що в кінцевому підсумку всі залучені люди переможуть, бо тепер усе відомо і можна покласти початок зціленню", - вказав інсайдер.
 
Також герцогиня не має наміру стежити за токсичними новинами, які з'явилися на тлі скандальної розмови. Вона підкреслила, що відкрита для спілкування з будь-ким із членів Королівської сім'ї, хто налаштований на конструктивну розмову.
 
Нагадаємо, під час недавнього інтерв'ю Опрі Маркл заявила, що під час її вагітності сином Арчі в палаці ходили розмови про те, наскільки темною буде шкіра дитини після народження.
 
Крім того, Меган зізналася, що її переслідували думки про самогубство, причиною яких став тиск з боку деяких представників Королівської сім'ї і ЗМІ.

Поделиться в соц. сетях: