Легендарний музей вимагає прибрати з порносайту шедеври світового мистецтва, які на Pornhub "оживили" порноактори, надавши їм зовсім інше прочитання.

Порнографічний ресурс Pornhub вкотре опинився в епіцентрі скандалу. Причиною цьому став еротичний гід найкращими музеями світу Classic Nudes. Про це пише The Sun.

Порноактори з трупи My Sweet Apple відтворили класичні шедеври з галерей образотворчого мистецтва Лувра та Музею Орсе в Парижі, Національної галери в Лондоні, Уффіци у Флоренції і Прадо в Мадриді.

Галерея Уффіци у Флоренції також подала до суду на сайт для дорослих за те, що він "без дозволу сексуально експлуатує класичні шедеври". Галерею обурило промо-відео за участю 69-річної ветерана порноіндустрії Ілони Сталер, відомої як Чиччоліна, яка просуває контент з рейтингом Х, поставши перед глядачами в ролі Венери у культовій картині Боттічеллі Народження Венери.

У свою чергу в Pornhub акцентують увагу на тому, що "кожна з картин несе в собі додатковий еротичний заряд".

Лувр обурений новою інтерпретацією шедевра Габріель д'Естріс і одна з її сестер невідомого художника, який на порносайті показали як "середньовічний скейтбордист".

Проте, незважаючи на скандал, в Pornhub збираються розширити колекцію, якщо тільки перший сезон увінчається успіхом.

Поделиться в соц. сетях: