В ефірі російського телебачення Лукашенко назвав українського президента "безголовим", а Путіна – "другом".

Правитель Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в разі військових дій в Україні білоруська армія поведеться так само, як і російська. Крім того, він назвав президента України Володимира Зеленського "безголовим". Фрагменти виступу Лукашенка у програмі Володимира Соловйова з відповідними висловлюваннями опублікувало держагентство БЕЛТА.

"І навіть Зеленський, вибач мені, перший раз скажу, - безголовий. Хоча я не очікував, що він так поводитиметься. Він уже почав кричати: ні-ні, війни не буде, війні - ні і так далі... Вони вже його зараз у "стійло" намагаються загнати, щоб він казав, що війна буде, ми нападемо та інше", - сказав Лукашенко, говорячи про загрозу військових дій в Україні.

Соловйов у зв'язку з цим запитав: "А якщо вони почнуть війну проти Донбасу, як поведеться білоруська армія?".

"Так само, як російська", - відповів Лукашенко.

Крім того, Лукашенко заявив, що торговельно-економічна співпраця з Україною продовжується, "завдяки" російському президенту Володимиру Путіну.

"На прохання вашого президента та мого друга (Путіна, - ред.), щоб ви знали", - сказав він, відповідаючи на запитання пропагандиста.

"Я ж не журналіст. Я ж президент. І взагалі, я людина така: воювати - так воювати, якщо це потрібно; працювати - так працювати в різних режимах. Тому ви не думайте, що я дивитися крізь пальці на все те, що вони утворили... Білорусь загалом до них добре ставилася. Ми з ними наторгували минулого року, уявляєте, скільки - це другий партнер у торгівлі за минулий рік, майже $7 млрд", - зазначив Лукашенко.

Він також наголосив, що Білорусь має намір продовжувати співпрацю з Україною, адже це – "допомога звичайним людям, українцям". Лукашенко також нагадав недавнє постачання електроенергії в Україну, заявивши, що без допомоги Білорусі "упала б вся система".

Поделиться в соц. сетях: