Агентство цивільної авіації Латвії визнало повітряний простір Білорусі небезпечним для цивільної авіації.

 
Латвійський уряд у вівторок, 25 травня, прийняв рішення обмежити авіасполучення з Білоруссю, повідомляє ТАСС із посиланням на Міністерство транспорту країни.

Таким чином влада Латвії відреагувала на примусову посадку в аеропорту Мінська літака авіакомпанії ЄС Ryanair.
 
"Уряд Латвії ввів обмеження на видачу дозволів на польоти зареєстрованим у Білорусі авіаперевізникам поряд із використанням повітряного простору та аеропортів Латвії. Крім того, обмежено право латвійських літаків використовувати повітряний простір і аеропорти Білорусі", - уточнили у відомстві.
 
Рішення вже набуло чинності.
 
Крім того, Агентство цивільної авіації Латвії оцінило ризики повітряного простору Білорусії і визнало його небезпечним для цивільної авіації.
 
У зв'язку із цим, згідно з розпорядженням, в аеропортах Латвії не обслуговуватимуться літаки інших країн, які у своїх маршрутах використовували повітряний простір Білорусі.
 
Нагадаємо, латвійська авіакомпанія AirBaltic першою у Європі вирішила припинити польоти над Білоруссю після інциденту з екстреною посадкою в Мінську літака компанії Ryanair.
 
Раніше український Кабмін прийняв рішення про припинення авіасполучення з Білоруссю із 26 травня. Також українським авіакомпаніям і літакам заборонено виконувати польоти в повітряному просторі республіки.

Поделиться в соц. сетях: