Поки що суттєвого приводу для оптимізму в Кремлі не бачать. Мають відбутися ще кілька раундів переговорів.

За підсумками першого раунду переговорів РФ і США в Женеві щодо гарантій безпеки поки що нічого сказати, заявив у вівторок, 11 січня, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише ТАРС.

"Поки суттєвого приводу для оптимізму ми не бачимо, позитивна оцінка була дана Рябковим про те, як відбулися ці переговори. Йдеться про їхній характер, тобто відкриті, субстантивні і прямі. Але це не процес заради процесу, і це не те, що може викликати задоволення, бо тут важливим є результат", - сказав Пєсков.

"За результатом поки що сказати нічого. Треба ще кілька раундів, які дозволять вже скласти чіткіше розуміння, чіткішу картину того, де ми знаходимося з американцями", - додав він.

Пєсков відзначив, що після переговорів рано говорити про нову розмову президентів Росії та США Володимира Путіна і Джо Байдена.

"Очевидно, що поки що немає готовності для розмови на найвищому рівні. Загальна картина поки що не складена. Було б наївно вважати, що один раунд переговорів дасть вичерпний результат. Приводів для оптимізму поки що не так багато", - сказав Пєсков.

Поделиться в соц. сетях: