Найбільше від такого рішення постраждають Почта России, перевізник Авіастар і любителі AliExpress.

Літакам Boeing російських авіакомпаній заборонили сідати в Китаї. Про це повідомляє Telegram-канал Baza у п'ятницю, 27 травня.

Стверджується, що документ про цю заборону російським авіакомпаніям надіслали цього тижня.

"Згідно з ним, Boeing забороняється літати через Піднебесну. Пізніше в Китаї уточнили – пролітати все ж таки можна, але тільки транзитом. Влада країни вимагає, щоб повітряні судна з Росії не мали подвійної реєстрації Бермудські острови – Росія, як зараз", – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що авіакомпанії могли б підкоритися цим вимогам, але не можуть – виключати країни з реєстрації можуть тільки лізингодавці. А лізингодавці більшості російських Boeing підтримують санкції. Так на сьогодні майже всі вантажні авіакомпанії мають літаки Boeing у лізингу.

Найбільше від такого рішення постраждає перевізник Авіастар і любителі Аліекспресу – компанія є основним партнером маркетплейсу (а ще Почты России). У парку авіакомпанії п'ять Boeing, які щотижня здійснювали 20-25 рейсів у Китай та назад. Вони перевозили близько 700 тонн товарів на тиждень, а тепер порібно змінювати логістичний маршрут.

Парк Авіастара має старі Ту, але ці літаки не можуть перевозити необхідні обсяги.

Поделиться в соц. сетях: