Охочим потрапити в Ізраїль треба зробити ПЛР-тест і приготуватися до двотижневої самоізоляції.

В Ізраїлі вступили в силу оновлені правила на в'їзд у країну для українських громадян. Потрапити в Ізраїль можна тільки за наявності негативного ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до прибуття, повідомляється на сайті посольства України в Ізраїлі.

"Іноземні громадяни, які бажають в'їхати в Ізраїль, повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд в ізраїльську дипломатичну чи консульську установу за місцем проживання іноземця", - ідеться в повідомленні.

ПЛР-тест вимагатимуть і в тих, хто має сертифікат про вакцинацію від COVID-19 чи документ про одужання від коронавірусу.

Також для отримання дозволу на в'їзд у країну буде потрібен діючий медичний страховий поліс, що покриває витрати в разі захворювання з коронавірусною інфекцією.

Відзначається, що необхідно буде дотримуватися самоізоляції протягом 14 днів. Громадяни, які мають ізраїльський COVID-паспорт чи довідку про те, що особа перехворіла на коронавірус, ізоляції не потребуватимуть.

Медичну декларацію, дозвіл на в'їзд, результати тесту й інші документи треба роздрукувати і мати при собі для пред'явлення компетентним органам Ізраїлю.

Особа з підтвердженим на поточний момент COVID-діагнозом у літак не допускається.

Іноземець, який в'їжджає в Ізраїль (який вилікувався від COVID-19 чи пройшов вакцинацію), повинен виконувати вимоги МОЗ Ізраїлю, включаючи серологічний тест і електронний браслет (фінансується за рахунок іноземця).

Якщо громадянин покине територію Ізраїлю до закінчення встановленого терміну самоізоляції, не маючи спеціального дозволу, наступного разу він у країну допущений не буде.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...