Маас і Ле Дріан обговорили з Лавровим присутність російських військ біля кордонів України і закликали дотримуватися Віденської конвенції.

Глави МЗС Німеччини та Франції Хайко Маас і Жан-Ів Ле Дріан провели телефонні переговори з російським колегою Сергієм Лавровим, обговоривши врегулювання ситуації на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба МЗС ФРН.

Як повідомляється, Маас і Ле Дріан закликали Росію до дотримання "вимог прозорості" на основі Віденської конвенції, обговорюючи недавнє переміщення військ РФ і проведення військових навчань біля українських кордонів.

Міністри обговорили реалізацію мінських домовленостей і результати Паризького саміту 2019 року, зазначивши, що "Росію також закликали зробити позитивний внесок у врегулювання конфлікту".

"Майбутня перша річниця угоди про додаткові заходи щодо стабілізації режиму припинення вогню 22 липня може бути метою для підтвердження дотримання режиму припинення вогню", - вважають Маас і Ле Дріан.

У Парижі додали, що висловили глибоку стурбованість у зв'язку з погіршенням ситуації з безпекою уздовж лінії зіткнення на сході України і підтвердили прихильність суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Як відомо, сьогодні глава МЗС України Дмитро Кулеба відвідає Німеччину, де зустрінеться з Маасом.

Поделиться в соц. сетях: