У зоопарку Денвера в США дві гієни заразилися коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це в суботу, 6 листопада, зоопарк повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні ми підтвердили, що у двох наших гієн - Нгозі, 22 роки, і Кібо, 23 роки, позитивний результат на вірус, що викликає COVID-19. Результати було підтверджено в лабораторії ветеринарної діагностики Університету штату Колорадо у Форт-Коллінз, штат Колорадо, а також у лабораторії національної ветеринарної служби Міністерства сільського господарства США. Вважається, що це перші гієни з підтвердженим COVID-19 у світі", - йдеться в повідомленні.

За словами персоналу, в обох тварин дуже легкі симптоми, включаючи невелику млявість, виділення з носа і періодичний кашель. При цьому в зоопарку зазначають, що гієни загалом дуже витривалі тварини та навіть досить стійкі до сибірської виразки, сказу і чумки.

Тим часом інші тварини в зоопарку, в яких за останні тижні було виявлено COVID-19, або вже повністю одужали, або перебувають на шляху до повного одужання.

"Два наших тигри - Юрій і Микита - позбулися вірусу і повернули собі нормальне здоров'я, а всі наші 11 левів або повністю одужали, або демонструють зниження рівня вірусу. На підставі численних звітів тепер ми знаємо, що чимало видів можуть бути сприйнятливі до COVID-19. Ми продовжуємо проявляти найвищий рівень обережності при роботі з усіма нашими 3 000 тварин і 450 іншими видами", - кажуть у зоопарку.

Поделиться в соц. сетях: