Синдзо Абе розстріляли під час виступу на передвиборному заході на підтримку Ліберально-демократичної партії.

Колишній прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе помер після того, як на нього було скоєно замах. Про це повідомив телеканал NHK у п'ятницю, 8 липня.

 

"Колишній прем'єр-міністра Японії Абе Сіндзо помер. Він був застрелений під час виступу в п'ятницю в місті Нара, недалеко від Кіото", - йдеться в повідомленні.

 

Підозрюваного у замаху затримано. Це 41-річний Тецуя Ямагамі, мешканець Нари, який у середині 2000-х років служив у морських силах самооборони Японії.

Нагадаємо, сьогодні у місті Нара 67-річного Сіндзо Абе розстріляли під час виступу на передвиборному заході на підтримку Ліберально-демократичної партії, лідером якої він був раніше. Абе знепритомнів і був госпіталізований з тяжкими пораненнями.


Нагадаємо, Сіндзо Абе вперше обійняв посаду 2006 року як наймолодший прем'єр-міністр Японії з часів Другої світової війни. Він був прем'єр-міністром два терміни і залишався на найвищій урядовій посаді протягом найтривалішого безперервного терміну в історії Японії. 2020 року він пішов у відставку через поганий стан здоров'я.

 

Поделиться в соц. сетях: