У Держдепартаменті нагадали громадянам США про те, що Росія може розпочати серйозні воєнні дії проти України.

Через загрозу з боку Росії та через поширення коронавірусної інфекції Держдеп США радить американцям не подорожувати Україною та попереджає про можливу складність роботи посольства країни в Києві. Про це у понеділок, 20 грудня, йдеться на сайті Держдепу.

"Громадяни США мають бути поінформовані про повідомлення, що Росія планує серйозні воєнні дії проти України.

Нагадуємо громадянам США, що умови безпеки, зокрема вздовж кордонів України, в окупованому Росією Криму, і в східній Україні, що контролюється Росією, непрогнозовані і можуть швидко погіршитися", - сказано в повідомленні.

У Держдепартаменті попередили співвітчизників, що можливі військові дії Росії на території України "серйозно вплинуть на здатність посольства США надавати консульські послуги, включаючи допомогу громадянам США під час виїзду з України".

У Держдепі окремо нагадали про ризики, пов'язані з поїздками до Криму та Донбасу.

Зокрема, зазначається, що на півострові є велика військова присутність РФ, а окупаційна влада зловживає законодавством, саджаючи іноземців та місцеве населення до в'язниць.

Щодо Донбасу, то Державний департамент США зазначає, що сили під командуванням Росії контролюють райони Донецької та Луганської областей.

Також на сайті повідомляється, що в Україні злочини проти іноземців "є поширеним явищем".

Поделиться в соц. сетях: