Тропічний шторм Ніколас посилився до урагану першої категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона і незабаром накриє США.

Світові ціни на нафту еталонних марок помірно зростають у зв'язку з наближенням нового урагану до Мексиканської затоки, в той час як виробники нафти в цьому регіоні досі не відновилися після урагану Іда. Про це свідчать дані торгів у вівторок, 14 вересня.

Зокрема, листопадові ф'ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures виросли на $ 0,58 (0,79%) - до $ 74,09 за барель. За підсумками торгів у понеділок ці контракти подорожчали на $ 0,59 (0,8%) - до $ 73,51 за барель, максимуму з 30 липня.

Вартість ф'ючерса на WTI на жовтень в електронній сесії на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) піднялася на $ 0,58 (0,82%) - до $ 71,03 за барель. У понеділок вартість цих контрактів збільшилася на $ 0,73 (1,1%) - до $ 70,45 за барель, найвищого значення з 3 серпня.

Зараз спред між актуальними контрактами на марки Brent і WTI є $ 3,06 на користь Brent.

Напередодні стало відомо, що тропічний шторм Ніколас незабаром дійде до американських штатів Луїзіана і Техас, хоча США ще не оговталися після урагану Іда.

А сьогодні Національний центр зі спостереження за ураганами США повідомив, що шторм Ніколас посилився до урагану першої категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона. На цей момент максимальна швидкість вітру в межах стихії 33,3 м / с. Ураган знаходиться на відстані близько 75 км на північний захід від портового міста Фріпорт і рухається на північний схід зі швидкістю приблизно 17 км / год.

Президент США Джо Байден уже підписав указ про оголошення надзвичайної ситуації в штаті Луїзіана через наближення Ніколаса і розпорядився надати місцевій владі федеральну допомогу.

Поделиться в соц. сетях: