Білорусь 5 липня анулювала дозвіл на поширення контенту українських телеканалів UA і KVARTAL TV на території своєї країни. Про це пише УНН з посиланням на Міністерство інформації Білорусі.

Підставою для прийняття рішення стало порушення чинного законодавства в частині, що стосується спеціалізацій іноземних ЗМІ. В ефірі українських телепрограм виявили рекламу, яка не заявлена при отриманні дозволів на мовлення.

Телеканал “Беларусь 24” вилучили з переліку дозволених для ретрансляції в Україні 10 червня через розміщення в його аудіовізуальних творах, заборонених для демонстрування на території України. Зокрема, через фільми за участю акторів, внесених Міністерством культури та інформаційної політики до переліку осіб, які загрожують національній безпеці нашої держави.

Міністерство інформації Білорусі гостро відреагувало на рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України щодо припинення трансляції держканалу “Беларусь 24”. Там переконані, що такий вчинок України є “черговим недружнім жестом щодо білоруських ЗМІ”.

Поделиться в соц. сетях: