Прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко заявив, що білоруська зброя є затребуваною не тільки всередині країни, також її затребувано "для потреб Російської Федерації".

Нині зброя російського виробництва має попит у російських споживачів, заявив прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко в ефірі телеканалу Білорусь-1, повідомляє Радыё Свабода 25 травня.

За словами прем'єра, білоруська зброя є затребуваною не тільки всередині країни, а й "для потреб Російської Федерації".

"Наразі зброя є вкрай затребуваною не тільки для внутрішніх потреб республіки, а й для Російської Федерації. Маємо спільні програми. Наразі ми інтенсивно працюємо над покращенням того, що було, ведемо науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи, зокрема зважаючи на досвід подій в Україні. Саме тому нині постав дуже відповідальний і динамічний період для білоруської оборони", - сказав Головченко.

Роман Головченко, який у 2018-2020 роках очолював Державний військово-промисловий комітет, визнав, що є труднощі з експортом продукції через західні санкції проти ВПК:

"Дуже масштабні обмеження на імпорт. Не секрет, що ми використовували західні комплектуючі. Але ВПК Білорусі не перший рік під санкціями".

За його словами, для цього виробники "здійснюють імпортозаміщення, зміцнили зв'язки з російськими виробниками".

Поделиться в соц. сетях: