"Нас починають з півдня підігрівати", тому "доведеться закривати і цей периметр", говорить Лукашенко.

Влада Білорусі має намір закупити у Росії зенітно-ракетні комплекси С-400 і розмістити їх на кордоні з Україною, заявив Олександр Лукашенко в ході військових навчань Захід-2021, повідомляє БЕЛТА.

Всього, за словами Лукашенка, Білорусь планує купити у РФ зброї на мільярд доларів.

"У тому числі я йому (президенту РФ Володимиру Путіну, - ред.) ще раз нагадав про С-400, розповів йому, де ми хочемо поставити ці комплекси. Слава богу, зараз у нас повністю комплексами С-300 перекритий периметр на західному напрямку. Але, як ви знаєте, у нас додався і південний напрямок. Ми з білоруськими генералами і російськими обговорювали цю тему. Нас починають з півдня підігрівати. А що ще буде... ми повинні готуватися - 1200 км кордону з Україною, тому нам доведеться закривати і цей периметр. І ми якраз говорили про те, що с-400 нам дуже знадобляться. І він дав доручення міністру оборони, щоб з нашими пропрацювали ці питання для того, щоб можна було поставити ці комплекси нам", - сказав Лукашенко.

Також він погодив з Путіним поставки зброї до 2025 року.

"Це близько десятка літаків, частину яких ми вже отримали, кілька десятків вертольотів, Тор-М2... Це свідчить про те, що і ми, і РФ дуже серйозно сприймаємо західний напрямок, де ми безпосередньо межуємо з військами НАТО", - заявив Лукашенко.

Він також додав, що "білорусько-російському союзу зайві території не потрібні, дай бог зі своїми впоратися".

Поделиться в соц. сетях: