Сполучені Штати мають намір попросити учасників саміту заявити про прихильність амбітним цілям, у тому числі охопленням населення планети вакцинацією.

Президент Сполучених Штатів Джо Байден проведе віртуальний саміт з питань COVID на Генеральній Асамблеї ООН. Про це в п'ятницю, 17 вересня, повідомляє Білий дім.

"Ця зустріч присвячена розширенню та посиленню наших спільних зусиль з боротьби з COVID-19, заснованих на попередніх зустрічах світових лідерів і міністрів на форумах, таких як G7, G20 і Act Accelerator, для згуртування громадянського суспільства, неурядових організацій, філантропів і промисловості разом зі світовими лідерами, які дотримуються єдиного бачення як разом перемогти COVID-19 ", - йдеться в повідомленні.

На саміті планується розглянути такі теми:

  • вакцинація і забезпечення рівного доступу до вакцин і отримання зброї;
  • вирішення кисневої кризи і забезпечення доступних тестів, терапевтичних препаратів та засобів індивідуального захисту;
  • поліпшення за рахунок створення стійкого механізму фінансування охорони здоров'я та глобального лідерства у сфері виникнення загроз;
  • заклик світу до відповідальності шляхом узгодження цілей, відстеження прогресу і підтримки один одного у виконанні зобов'язань.

 

Хто саме запрошений на захід - не уточнюється.

Відомо, що 76-й сесія Генеральної Асамблеї ООН офіційно відкрилася у вівторок, 14 вересня. З 21 вересня по 27 вересня на ній пройдуть виступи лідерів держав-членів ООН.

Поделиться в соц. сетях: