У Білому домі заявили, що у президента США Джозефа Байдена буде окрема пресконференція після саміту з президентом РФ Володимиром Путіним в Женеві.

Про це повідомила в суботу з посиланням на представника Білого дому кореспондент газети Wall Street Journal Вівіан Салама, передає УНН.

"Хоча ми досі допрацьовуємо формат зустрічі з президентом Путіним і його делегацією, ми можемо підтвердити деякі деталі, в тому числі ... окрему пресконференцію Байдена після зустрічі", - навела вона повідомлення Білого дому в Twitter.

"Ми очікуємо, що переговори будуть відвертими і чесними, і формат окремої пресконференції підійде для відкритого обговорення з вільною пресою тим, які будуть порушені на зустрічі, - тих, за якими ми можемо досягти згоди і які викликають серйозне занепокоєння", - йдеться у наведеній заяві.

У Кремлі підтвердили такі плани. Таке рішення "абсолютно не говорить" про невисокі очікування від зустрічі Байдена і Путіна, заявив прессекретар російського лідера Дмитро Пєсков, якого цитує ТАСС. 

За словами Пєскова, окрема пресконференція - "це практика американської сторони". Він уточнив, що після саміту Путін самостійно поспілкується з кремлівським пулом і іншими ЗМІ.

Поделиться в соц. сетях: