Кабул хотів би купувати російські нафтопродукти та товари за бартерною схемою. Зі свого боку він пропонує корисні копалини, родзинки та лікарські трави.

Влада Афганістану заявила про бажання закуповувати у Росії товари та нафтопродукти за бартерною схемою. Зі свого боку, запропонували родзинки, свої корисні копалини та лікарські трави. Про це у п'ятницю, 19 серпня, повідомляють росЗМІ.

Як зазначив глава Мінпромторгу Афганістану Нуріддін Азізі, імпорт за бартером для Кабула у пріоритеті, але якщо така схема не буде затверджена, Афганістан може використати фінансові розрахунки.

"Відносно Афганістану немає жодних обмежень з боку США чи ЄС щодо подібних постачань сировини, Афганістан може розплачуватися за ці товари грошима", - заявив міністр.

У разі бартерної схеми в обмін на постачання нафтопродуктів та товарів з РФ Кабул міг би запропонувати Москві свої корисні копалини, родзинки та лікарські трави, повідомив Азізі.

Країна може постачати сировину на російські фабрики, як зараз постачає до Китаю, додав міністр.

Делегація Мінпромторгу Афганістану 14 серпня прибула до Росії. Бізнес-місія провела переговори з російськими колегами в Москві, а потім вирушила до Казані.

Кабул має намір до кінця 2022 року домовитися з РФ про постачання близько 1 млн. тонн бензину і 1 млн. тонн дизельного палива.

Поделиться в соц. сетях: