Цей безпілотник може нести до чотирьох високоточних боєприпасів загальною вагою 100 кілограмів.

Українські військові вперше збили іранський ударний безпілотник Mohajer-6, який використовували російські агресори. Про це повідомляє командування Повітряних сил ЗСУ у п'ятницю, 23 вересня.

"Вперше в Україні зенітники повітряного командування Південь Повітряних сил ЗСУ збили багатоцільовий ударний БПЛА іранського виробництва Mohajer-6", – йдеться у повідомленні.

Цей дрон призначений для проведення розвідки, спостереження, розвідки та вогневого ураження. Він може нести до чотирьох високоточних боєприпасів. Початок виробництва цього БПЛА припадає на 2017 рік.

"Mohajer-6 має максимальну злітну вагу 600 кг, корисне навантаження 100 кг і дальність польоту 200 км. Максимальна швидкість - 200 км/год, тривалість польоту 12 годин. Максимальна висота польоту 5400 метрів", - йдеться у повідомленні.

Цікаво, що цих дронів було випущено порівняно небагато. Станом на лютий 2018 року їх було виготовлено лише 10 штук для сухопотних військ Ірану та ще 40 одиниць планувалося випустити для військово-морських сил цієї країни.

 

 

Поделиться в соц. сетях: