Українські захисники відбили серйозні ворожі наступи під Слов'янськом та Краматорськом, а також на інших напрямах.

Українські захисники зупинили наступ російських військ під Лисичанськом. Ворог продовжує масований обстріл прикордонних районів. Також російські військові провалили штурм під Слов'янськом. Про це у суботу, 2 липня, йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.

На Волинському та Поліському напрямках, за наявною інформацією, у збройних силах Білорусі продовжено термін проведення мобілізаційного навчання до 9 липня. У рамках проведення зазначених заходів через військові комісаріати Гомельської області продовжується вручення повісток. Крім того, лікарям повідомлено про заборону виїзду за межі країни.

На Сіверському напрямі з метою прикриття кордону у Брянській та Курській областях противник продовжує утримувати до трьох батальйонних тактичних груп. Агресор був обстріляний у прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей.

З метою порушення системи управління та зв'язку підрозділів сил оборони ворог застосовує комплекси радіоелектронної боротьби в районах населених пунктів, що розташовані поблизу державного кордону на території Бєлгородської області.

На Харківському напрямі підрозділи супротивника зосереджують зусилля на сковуванні дій українських військ та недопущенні подальшого просування. З метою повернення втрачених позицій ворог веде штурмові дії.

На Слов'янському напрямі ворог веде оборонні бої. Також штурмував Богородичне, успіху не мав. Обстріляв із артилерії кілька районів. Противник намагається удосконалити систему логістичного забезпечення на вказаному напрямі.

На Краматорському напрямі окупанти обстрілювали зі ствольної та реактивної артилерії райони Білогорівки, Маяків та Донецького, а на Лисичанському – Золотарівки та Верхньокам'янського. У напрямку останнього ворог вів наступ, не мав успіху, відійшов.

На Бахмутському напрямі зафіксовано обстріли з мінометів, ствольної та реактивної артилерії недалеко від Вершини, Бахмута та Спірного. Також ворог завдав авіаударів у районі населеного пункту Вершина.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямах окупанти обстрілювали з артилерії різних калібрів райони населених пунктів Шуми, Нью-Йорк, Залізне, Авдіївка, Красногорівка, Новомихайлівка, Мар'їнка, Павлівка, Вугледар, Золота Нива, Шевченко. Ворожі авіаційні удари зафіксовані поблизу Новобахмутівки та Авдіївки.

На Південнобузькому напрямі ворог зосереджує свої зусилля на утриманні зайнятих рубежів та недопущенні просування підрозділів сил оборони України. Вів обстріли неподалік Партизанського, Кобзарців, Прибузького, Таврійського, Степової Долини, Посад-Покровського, Трудолюбівки, Миколаївки, Потьомкиного та Лупаревого.

У північно-західній частині Чорного моря корабельне угруповання чорноморського флоту РФ продовжує виконувати завдання щодо блокування морських комунікацій та ведення розвідки. У готовності до ракетних ударів по об'єктах на території України противник утримує два носії високоточної зброї.

Винищувальна авіація ЗСУ продовжує патрулювання повітряного простору України, а ударна – небезуспішно надає вогневу підтримку українським підрозділам у певних операційних районах.

Російські окупанти бояться опору місцевого населення, яке наростає, зокрема, у Херсонській області. Керівництво загарбників пересувається з великою кількістю охорони у броньованих машинах та бронежилетах. Місцеві жителі продовжують чинити тотальний опір.

Поделиться в соц. сетях: