Ворог збільшив кількість військової техніки у Білорусі, й існує реальна загроза ударів до Дня незалежності України.

Повітряні сили ЗСУ не відкидають збройних провокацій ворога, у тому числі з території Білорусі, до Дня незалежності України 24 серпня. Про це на брифінгу 16 серпня повідомив спікер командування ЗС Юрій Ігнат.

Він наголосив, що українські військові перебувають у постійній бойовій готовності з початку повномасштабного вторгнення РФ.

"Збройні сили України постійно спостерігають переміщення військ та перевезення боєкомплектів, як ракет Іскандера так і інших. Це відбувається не сьогодні, не вчора, а завжди. Якщо прилітає Іл-76 на один з аеродромів Білорусі, зрозуміло, що він перевозить озброєння", - зазначив Ігнат.

За його словами, є дані розвідки, а також відкриті джерела про нарощування ворогом сил на території Білорусі.

"Ця загроза була завжди, оскільки територію РБ Росія використовувала з перших днів повномасштабної агресії, завдавала ударів звідти... Тому треба безперечно готуватися... Скоро велике національне свято - День незалежності України. Противник завжди використовує такі дати для "вітань", і ми маємо бути готові до цього", - уточнив представник Повітряних сил.

Ігнат також закликав українців бути пильними і не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

За даними Повітряних сил ЗСУ, на аеродромах РФ поблизу кордонів України, в Білорусі та на території окупованого Криму перебувають близько 430 літаків та понад 360 вертольотів.

Поделиться в соц. сетях: