Президента України Володимира Зеленського закликають легалізувати еротику та порно в Україні. Відповідна петиція була зареєстрована на сайті Глави держави, пише УНН.

«Нам пора рухатись до цивілізованих держав, а не сидіти на рівні країн третього світу, які забороняють жінкам носити коротенькі спіднички чи роздягатись на пляжі. Тим більше зараз, коли багато людей втратили роботу і це ідеальний шанс принести гроші в українські бюджети, коли для багатьох - це єдиний спосіб спілкування з протилежною статтю через особливості зі здоров'ям чи місця перебування, коли такі закони суперечать свободі і цінностям "ЛГБТ" спільнот, коли навіть зараз в інтернеті існують еротичні спільноти від українок для підтримки українських солдат на фронті», - зазначає автор петиції.

Виходить, що ці дівчата, всі онліфанс і вебкам моделі, які пожертвували гроші на ЗСУ автоматично попадають під кримінальну відповідальність. Тому зараз це дуже важливо зняти заборони на еротику та порно і легалізувати їх в Україні! Це доведе демократичність і свободу України, за яку ми зараз боремось», - йдеться у тексті звернення.

Деталі електронна петиця була зареєстрована 4 липня і вже встигла набрати майже 4 тисячі підписів з 25 тис необхідних.

Поделиться в соц. сетях: