В Україну прибув Вселенський патріарх Варфоломій для участі в святкових заходах з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Вселенським Патріархом Варфоломієм, який прибув з візитом в Україну на запрошення Глави держави з нагоди 30-річчя Незалежності. Про це в п'ятницю, 20 серпня, повідомляє Офіс президента.

"Для мене особисто, для України, для нас всіх - це велика честь, що ви приєдналися до нас в такі важливі дні, коли ми відзначаємо 30-річчя нашої незалежності. Це для нас дуже важливе значення", - заявив Президент на початку зустрічі.

Володимир Зеленський нагадав, що вже двічі за час своєї каденції був в гостях у Вселенського Патріарха, а Його Святість відвідує нашу країну в третій раз.

Зі свого боку Вселенський Патріарх подякував Президентові України за запрошення і зазначив, що щасливий бути на "прекрасній гостинній українській землі, особливо тоді, коли Україна святкує 30-ту річницю незалежності".

"Для нас велика честь відсвяткувати разом з вами цю важливу для України дату", - зазначив гість.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання мирного врегулювання на Донбасі, ситуацію з порушенням основних прав і свобод людини, свободи віросповідання на тимчасово окупованих територіях України.

Архієпископ Константинополя - Нового Риму і Вселенський Патріарх Варфоломій прибув до України напередодні ввечері. Це третій його візит в нашу країну. У вересні 1997 року Його Святість відвідував Одесу, а в липні 2008 року - Київ.

 

 

Поделиться в соц. сетях: