Київ не може допустити жертв серед мирного населення, які обов'язково будуть за силового сценарію, заявив Данілов.

На сьогодні повернення Україною анексованого Криму військовим методом неможливе. Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі ток-шоу Право на владу у четвер, 3 лютого.

"У нас є наші стратегії, я радий, що Росія їх вивчає. Чи є у нас стратегія зараз повертати Крим військовим шляхом? На сьогодні у нас є стратегія повернути Крим. Яким чином, чи це буде військовий шлях, якийсь інший шлях, - це залежить від багатьох факторів. На сьогодні я можу сказати, що це зробити неможливо. Як буде завтра чи через рік, будемо дивитися, це не така проста справа", - сказав він.

Слова Данілова підтвердив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

"Маю заспокоїти президента Російської Федерації та жителів Росії про те, що жодних розпоряджень та розмов про планування військової операції зі входження (ЗСУ - ред.) на тимчасово окуповану територію Донецької та Луганської областей або Криму не ведеться і не велося", - наголосив генерал.

 

Причиною такого рішення, зазначив Данилов, є те, що Київ не може допустити жертв серед мирного населення, які обов'язково будуть у разі силових сценаріїв.

Поделиться в соц. сетях: