Колишній нардеп-регіонал, якого у 2020 році обрали депутатом обласної ради від ОПЗЖ, прийняв вторгнення Росії як шанс реалізувати власні політичні амбіції, повідомляють в СБУ.

За матеріалами СБУ, підозру отримав "гауляйтер" росіян на тимчасово окупованій частині Запорізької області Євген Балицький. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Повідомляється, що цей колишній нардеп-регіонал, якого у 2020 році обрали депутатом обласної ради від ОПЗЖ, прийняв вторгнення Росії як шанс реалізувати власні політичні амбіції.

"Він не просто перейшов на бік ворога, а й заручився його підтримкою із силовим захопленням влади в регіоні. Зокрема, за допомогою загарбників він змусив працівників місцевого самоврядування та комунальних підприємств визнати себе керівником військово-цивільної адміністрації Запорізької області", – йдеться в повідомленні.

В СБУ повідомляють, що зрадник критикував чинну українську владу, готував "урочистості" до Дня Перемоги, видав так зване розпорядження "Про тимчасову організацію громадського порядку", яке зобов'язувало мешканців сформувати "громадські загони" для виявлення антиросійської діяльності.

Балицькому повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу, йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

 

Поделиться в соц. сетях: