На гральних картах зображені військові злочинці Росії, російські політики та пропагандисти.

Волонтери міжнародної розвідспільноти InformNapalm випустили дві колоди гральних карт, на яких зображені військові злочинці РФ, російські політики та пропагандисти. Про це у п'ятницю, 13 травня, повідомив у Facebook головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Як він розповів, рівно 20 років тому, 2002 року, подібні карти випустило Центральне командування армії США. Тоді вони на них розмістили військових злочинців. Граючи в такі карти, військові США запам'ятовували свої цілі.

Уже 2022 року волонтери InformNapalm продовжили цю традицію, випустивши карти з військовими, політичними та пропагандистськими представниками Кремля.

Наприклад, червоним королем там значиться Олександр Дворніков, який з 8 квітня 2022 року призначений командувачем вторгнення в Україну. До цього командував угрупуванням військ "Південь".

"Спільними зусиллями військових та волонтерів, зусиллями всіх людей доброї волі світу, карта рашизму буде неодмінно бита як на полі бою, так і в інформаційній площині", - написав Залужний.

 

 

Поделиться в соц. сетях: