У Маріуполі триває евакуація українських військових, які перебували на території металургійного комбінату, але про їхню точну кількість невідомо.

У вівторок, 17 травня, як мінімум сім автобусів з українськими військовослужбовцями покинули Азовсталь у Маріуполі, повідомляє інформаційне агентство Reuters, посилаючись на слова очевидців.

Вони поїхали в супроводі російських окупантів. За інформацією агентства, українські військовослужбовці не поранені, також невідомо про їхню точну кількість.

Українська сторона офіційно поки не коментує цієї інформації.

Нагадаємо, увечері 16 травня почалася операція з порятунку військових ЗСУ з Азовсталі. З території металургійного комбінату Азовсталь у Маріуполі в непідконтрольні Києву населені пункти вивезли перших 264 українських військових: 53 тяжко поранених доправили в лікарню в Новоазовську, решту 211 – в Оленівку. Задля подальшого повернення бійців додому буде проведено процедуру обміну.

Пізніше міністр оборони Олексій Резніков заявив, що процес евакуації військових триває та відбувається за посередництва ООН та Червоного Хреста.

Поделиться в соц. сетях: