Глава Офісу президента при цьому визнав, що повністю виконати Мінські угоди в їхній чинній редакції неможливо.

Переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі проходять повільно і складно, проте прогрес є. Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі телеканалу Україна 24 у п'ятницю, 12 лютого.

"Українській стороні вдалося кардинально змінити представництво в мінському процесі та підняти рівень беззастережної підтримки з боку наших європейських партнерів: Німеччини і Франції", - зазначив чиновник.

При цьому він наголосив, що "дуже важливо, що разом з нами на Донбасі були представники-посли держав наших партнерів - Німеччини, Франції - й учасників Нормандського формату, а також США, Великобританії, Канади, Швеції. Нам важливо, що вони приїхали і на власні очі побачили, що відбувається, а також і те, як Україна виконує свої зобов'язання".

Водночас Єрмак визнав, що виконати Мінські угоди в чинній редакції неможливо, однак, за його словами, керівництво країни зробить все необхідне, щоб основні принципи цих домовленостей були Україною виконані.

Нагадаємо, посли США, Німеччини, Франції, Великобританії, Канади та Швеції після спільної з президентом Володимиром Зеленським поїздки на Донбас заявили, що підтримують Україну та її військових на шляху до миру.

Поделиться в соц. сетях: