Невелика частина області досі чинить опір російським окупантам, щоб виграти час для укріплення нової лінії оборони, наголосив Сергій Гайдай.

Війська РФ ще не вийшли на адміністративний кордон Луганської області, тривають бої в районі Білогорівки. Про це 4 липня повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Бої продовжуються в районі Білогорівки... Там рашисти намагаються дотиснути наші сили оборони, але наразі у них нічого не виходить. При цьому вже відзвітували, що захопили всю Луганську область", - заявив губернатор в ефірі телемарафону.

Він наголосив, що боротьба на невеликій ділянці Луганщини триває, щоб виграти час для укріплення лінії оборони на Донеччині.

Окупанти зруйнували понад 90% інфраструктури у захоплених населених пунктах, вони не зможуть відновити водо- та газопостачання. Можливе лише часткове забезпечення населення електроенергією. Близько 60% житлового фонду не придатні для життя.

У Сєвєродонецьку залишилося близько восьми тисяч осіб та понад десять тисяч у Лисичанську, але більша частина населення Луганської області виїхала.

Гайдай упевнений, що Росія якнайшвидше спробує провести "референдум", щоб офіційно проводити в області мобілізацію.

 

 

Поделиться в соц. сетях: