Очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що в Синельниківському районі на межі із Запорізькою та Донецькою областями зафіксовано приліт ракети, пише УНН.

"В Синельниківському районі на межі із Запорізькою та Донецькою областями ракета влучила біля нежитлового приміщення. Будівля частково зруйнована. На щастя, обійшлося без загиблих і без постраждалих. Якою саме ракетою поцілили – нині з‘ясовують фахівці.

Наразі окупантів на Дніпропетровщині немає", - повідомив голова ДОР.

В області триває розмінування територій.

Сьогодні сапери ДСНС в посиленому режимі відпрацювали Криворізький район. В Малій Костромці розмінували майже 160 снарядів.

"Роботи тривають і триватимуть надалі. На нашій землі не залишиться жодного шматка смертоносного російського металобрухту. Вороги хотіли зламати Україну за декілька днів. Натомість вже майже два місяці окупантів знищують наші Збройні сили. Героїчні Збройні сили України, які без перебільшення вже стали легендарними", - додав Лукашук.

Російські окупанти вперше за 10 днів сьогодні, 14 квітня, обстріляли зі своєї території прикордонні населені пункти Сумщини.

Поделиться в соц. сетях: