Внаслідок атак на місто загинули чотири людини, є руйнування будинків по всій області.

Сєвєродонецьк зазнав потужних обстрілів ворога, загинули четверо людей. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Він наголосив, що росіяни хаотично і майже безперервно обстрілюють обласний центр.

"Трагедія сталася у старих районах міста. Коли поліцейські першими приїхали на допомогу, вони виявили тіла двох чоловіків та жінки без ознак життя. Ще одна жінка була тяжко поранена. Їй надали першу допомогу та госпіталізували. Померла вона вже на операційному столі. Усі четверо перебували в одній багатоповерхівці. Ймовірно, постійно там і жили. Або по сусідству. Вчора ця вулиця опинилася під дуже щільним обстрілом - пошкоджено кілька будинків. Усього по місту щонайменше шість", - уточнив губернатор.

Також внаслідок ворожих обстрілів зруйновано шість будинків у Лисичанську, чотири - у Золотому, три - у Новодружеську. Крім того, постійно надходять дані про зруйновані об'єкти житлового фонду в Попасній та Рубіжному.

Гайдай зазначив, що війська РФ мають намір оточити Лисичанськ та Сєвєродонецьк. За підтримки артилерії ведуть штурмові дії у напрямках Тошківки та Устинівки.

 

 

Поделиться в соц. сетях: