Американські аналітики стверджують, що російським військам вдалося зайти до Лисичанська і просунутися в межах міста, проте українські військові офіційно не оголошували про виведення військ.

Російські війська, ймовірно, встановлять контроль над територією Луганської області найближчими днями. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

У звіті наголошується, що російським військам вдалося зайти до Лисичанська і просунутися у межах міста, проте українські військові офіційно не оголошували про виведення військ з міста, але й не повідомляли про оборонні бої навколо.

 

"Українські сили, ймовірно, здійснили навмисний відхід з Лисичанська, що призвело до захоплення міста росіянами 2 липня. Кадри з геолокацією показують, що російські війська ходять північними та південно-східними кварталами Лисичанська", - йдеться в тексті.

 

Також, на думку американських аналітиків, російські сили можуть встановити контроль над всією територією Луганської області вже найближчими днями.

 

Найімовірніше, потім завдадуть удару по українських позиціях у Сіверску, а потім повернуться до Слов'янська та Бахмуту. Відведення українських військ до Сіверска дозволить українським силам знизити ризик негайного оточення, але українські сили можуть продовжити відхід з боями на кордон біля траси E40 зі Слов'янська на Бахмут", - йдеться у звіті.

Поделиться в соц. сетях: