В Україну зі США доставили вантажі додаткової допомоги в сфері безпеки. Озброєння та медичне майно прибули до аеропорту "Бориспіль".

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони. Зазначається, що вантажі в Україну надходитимуть зі Штатів декількома партіями. Цього разу в нашу країну доставили медичне майно, боєприпаси, високоточне озброєння та засоби спостереження радіолокації.

 

США доставили в Україну вантажі додаткової допомоги

 

Усього в Україну прибуде вантажу на 60 млн доларів крім узгодженого раніше обсягу в 250 млн доларів. Загалом з 2014 року Україна отримала матеріально-технічної підтримки від США на загальну суму понад 2 млрд доларів.

Вантаж зі США

Відзначається, що надання додаткової безпекової допомоги від США є підтвердженням стратегічного партнерства між країнами.

Американський військовий

Американські конгресмени запропонували адміністрації президента США Джо Байдена передати або продати Україні систему протиракетної оборони "Залізний купол". Така розробка вже 15 років стоїть на озброєнні Ізраїлю і допомагає військовим боротися з бойовиками із сектора Гази.

Вантаж зі Штатів

Також Конгрес запропонував збільшити обсяг військової допомоги Україні. Зокрема, в проєкті оборонного бюджету США на 2022 рік передбачається 300 млн доларів для Києва.

Вантаж зі США

1 вересня у Вашингтоні відбулася зустріч Володимира Зеленського і Джо Байдена – президенти вперше побачилися особисто. Після цього за підсумками зустрічей української делегації в США держконцерн "Укроборонпром" досяг низки домовленостей про співпрацю з американськими компаніями. Загальна сума трьох угод склала 2,5 млрд доларів.

Поделиться в соц. сетях: