Вибухівку шукають у Львові, Черкасах, Кропивницькому, Вінниці та Тернополі. При цьому у Львові паралельно триває зустріч президентів України та Туреччини, а також генсека ООН.

У низці міст України у четвер, 18 серпня, поліція отримала повідомлення про нібито замінування вокзалів, торгових центрів та інших об'єктів. Вибухівку шукають у Львові, Черкасах, Кропивницькому, Вінниці та Тернополі. Про це повідомляє міська влада.

Так, у Львові невідомий повідомив про масове мінування. Вибухівку шукають, зокрема, на ринках та вокзалі. Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич спростував інформацію, що поширюється в соцмережах, про те, що в парку Франка нібито знайшли вибухівку.

При цьому місцеві ЗМІ пишуть, що повідомлено про мінування Краківського та Винниківського ринків, торгового центру Магнус та залізничного вокзалу. На залізничному вокзалі людей евакуйовано. На місці працюють кінологічна та вибухотехнічна служби, ДСНС, швидка медична допомога та охорона вокзалу.

Також у Черкасах з'явилося повідомлення про "мінування" двох об'єктів - автовокзалу та залізничного вокзалу. Правоохоронці перевіряють їх на наявність вибухонебезпечних предметів.

Триває перевірка у Вінниці, Тернополі та Кропивницькому.

Поделиться в соц. сетях: