В уряді Росії повідомили, що насамперед задовольнять внутрішній попит на енергетичне вугілля.

 

Росія припинила постачати Україні енергетичне вугілля через зростаючий внутрішній попит в осінньо-зимовий період. Про це в п'ятницю, 29 жовтня, повідомляє ТАСС з посиланням на Мінекономрозвитку Росії.

 

Перед цим Українська сторона повідомила про припинення поставок в країну енергетичного вугілля Росією.

 

"Прийняте рішення пов'язане з попитом, що зростає, на енергетичні марки вугілля. В осінньо-зимовому періоді необхідно приділяти особливу увагу забезпеченню власних потреб усередині країни", - повідомили в російському міністерстві.

 

Мінекономрозвитку підкреслює, що в листопаді з урахуванням поставок інших марок вугілля, що тривають, російські постачальники поставлять більше половини всього вугілля, яке поставляється в Україну.

 

"Протягом останніх років, незважаючи на політичну обстановку, Росія залишалася основним постачальником вугілля на промислові й енергетичні підприємства України. Більше того, частка російських постачальників навіть дещо збільшилася - до 68% від усього вугілля, що поставляється в Україну", - повідомляє Мінекономрозвитку.

 

Там також додали, що в натуральному обчисленні обсяг постачання вугілля збільшився з 9,5 млн тонн у 2019 році до 10,3 млн тонн за дев'ять місяців 2021 року.

Поделиться в соц. сетях: