Заступник міністра оборони України Ганна Маляр закликала жителів Києва та звільнених від окупантів міст не поспішати повертатися додому, адже ще залишилася загроза ракетних ударів. Про це вона повідомила в ефірі телемарафону, передає кореспондент УНН.

На запитання, чи пов'язані заклики місцевої влади поки що не повертатися на звільнені від росіян території через можливість повторного наступу, Маляр відповіла: "Так, це абсолютно слушні заклики. Зараз ще рано повертатися, в тому числі й до столиці".

Вона наголосила, що потрібно не забувати, що на сьогодні високий ризик в цілому по державі можливості застосування хімічної зброї збоку росії, бо вони розглядають такі сценарії.

"Попри те, що вони випустили по Україні понад 1 тис. ракет у них залишається величезний арсенал. Тому на сьогодні є всі ризики поки триває війна, ризики є", - сказала Маляр.

Окрім того, Маляр зазначила, що наразі ЗСУ роблять все можливе, щоб не дати ворогу просунутися в глиб території України.

Голова Київської ОВА Олександр Павлюк повідомляв, що жителі звільненої від російських окупантів Київської області зможуть повернутися додому наприкінці травня. Місцева влада прогнозує, що більш точну дату можна буде назвати вже в кінці квітня.

Міський голова Києва Віталій Кличко у своєму Telegram попереджав киян, які виїхали через загрозу бойових дій, не поспішати з поверненням до міста.

Поделиться в соц. сетях: