У пропускних операціях немає ніяких ознак, що свідчать про перекриття кордону, зазначили в прикордонному відомстві.

За минулу добу не спостерігалося істотних змін обстановки або зменшення пропускних операцій на кордоні України з Білоруссю. Про це повідомляє Держприкордонслужба в суботу, 3 липня.

Зазначено, що вчора ввечері Житомирський і Чернігівський прикордонні загони отримали інформацію від прикордонників Білорусі про те, що вони з 20:00 2 липня перейшли на посилену охорону кордону.

"Варто зазначити, що таке посилення - це звичайна практика під час святкування різних знаменних дат, а сьогодні в Білорусі відзначають День Республіки", - нагадали в ДПСУ.

За минулу добу на в'їзд в Україну з Білорусі пропущено майже 2000 осіб, а в зворотному напрямку - більше 1700 осіб. Ці показники вищі, ніж середньодобові за минулий місяць, що, ймовірно, пов'язано з вихідними.

"Сьогодні також спостерігається досить ритмічний рух через пункти пропуску на цій ділянці. У пропускних операціях немає ніяких ознак, що свідчать про перекриття кордону, як це повідомляли ЗМІ з посиланням на Олександра Лукашенка", - йдеться в повідомленні.

Поделиться в соц. сетях: