Тільки за підтвердженими даними, у Маріуполі було ліквідовано близько шести тисяч російських військових, а також сотню одиниць бронетехніки.

З початку війни захисники Маріуполя знищили близько шести тисяч російських загарбників та понад 100 одиниць бронетехніки. Про це заявив заступник командира полку Азов, капітан Святослав Паламарь ("Калина") під час військової панелі Київського форумубезпеки.

"Нашим гарнізонам вдалося знищити близько шести тисяч одиниць ворожої сили, у тому числі одного генерала. Це близько 78 танків. Це більш як 100 одиниць бронетехніки. Це за підтвердженими. Є ще, звичайно, багато непідтверджених даних, на які ми не спиратимемося", - сказав він.

Паламарь наголосив, що на штурм Маріуполя ворог кинув свої елітні підрозділи.

Це 150 дивізія, це 68 танковий полк. Це 83 бригада ВДВ. Це 346 бригада ГРУ, спецназ. Це 22 бригада спецназ ГРУ. Це 9 полк морської піхоти ДНР. Це 810 бригада чорноморського флоту. Це 155 Тихоокеанська бригада. І це стратегічна авіація та тактична авіація. Це найманці Вагнера та інші бойовики з інших територій Російської Федерації та Кавказу", - сказав він.

Заступник командира полку Азов зазначив, що ворог переважав у кількості озброєння та кількості піхоти.

"Це угруповання налічувало близько 14 тисяч військовослужбовців. Це надзвичайно величезна кількість техніки, це літаки, це кораблі, це корабельна артилерія, це літаки як тактичної, так і стратегічної авіації. І безліч артилерії, засобів РСЗВ. А також величезну кількість ракет було випущено по нас за весь цей період", - наголосив він.

Водночас Святослав Паламарь наголосив, що оборона Азовсталі, яку намагаються штурмувати російські війська, продовжується.

 

Поделиться в соц. сетях: