Україна забезпечила виконання структурних "маяків", які необхідні для першого перегляду програми, зазначив Шмигаль.

Україна виконала умови, необхідні для виплати другого траншу макрофінансової допомоги від Європейського Союзу. Про це в неділю, 22 серпня, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з виконавчим віце-президентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом.

"Для нас важливим кроком щодо підтримки стане виділення другого траншу макрофінансової допомоги до завершення поточної програми у вересні цього року. Україна виконала умови для його отримання", - заявив Шмигаль.

Крім того, Шмигаль зазначив, що Україна забезпечила виконання структурних "маяків" і в рамках спільної з МВФ програми stand-by, які необхідні для першого перегляду програми.

Зі свого боку виконавчий віце-президент Єврокомісії зазначив, що ЄС мобілізував безпрецедентну фінансову і технічну допомогу для України. І надання в 2020 році першого траншу макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро стало ознакою солідарності ЄС з Україною.

Сторони також обговорили Угоду про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Україною та Європейським Союзом.

"Упевнений, що вже у вересні відбудеться перший раунд переговорів щодо подальшого скасування митних тарифів у двосторонній торгівлі відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС", - зазначив прем'єр.

Поделиться в соц. сетях: