У компанії Чернівцігаз не згодні з таким вердиктом і готують необхідні документи для оскарження його в апеляційній інстанції.

Господарський суд Чернівецької області прийняв рішення стягнути з компанії Чернівцігаз борг майже у 350 млн гривень, який вона повинна сплатити на користь Укртрансгазу. Про це повідомляється на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

"Суд вирішив стягнути з акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Чернівцігаз на користь Акціонерного товариства Укртрансгаз 349 130 926 гривень - заборгованості за послуги балансування обсягів природного газу, 14 644 861 гривню - 3% річних, 19 875 536 гривень - інфляційних втрат та 701 857 гривень - судового збору", - йдеться в рішенні суду.

При цьому у стягненні 18 млн гривень пені позивачу суд відмовив.

Відзначається, що такий борг у чернівецькій газовій компанії виник за послуги балансування обсягів природного газу ще в період із липня 2018 року по лютий 2019 року.

Укртрансгаз встановив наявність у Чернівцігазу негативних місячних небалансів природного газу, які виникли через безпідставний відбір із газотранспортної системи для покриття власних виробничо-технічних витрат. Тому Укртрансгаз нарахував Чернівцігазу відповідну заборгованість.

 

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...