Можливі кібератаки на веб-ресурси у зоні ".ua" можуть статися 22 лютого. Українців просять інформувати урядову команду реагування.

Держслужба спецзв'язку попередила про можливі кібератаки 22 лютого на українські веб-ресурси. Про це з посиланням на урядову команду реагування на надзвичайні події України CERT-UA повідомляє Держспецзв'язку в понеділок, 21 лютого.

Зокрема, йдеться про можливі кібератаки на веб-ресурси в зоні ".ua".

"Держспецзв'язку звертається до всіх: у разі будь-яких кіберинцидентів, кібератак чи підозрілих дій щодо інформаційно-комунікаційних систем просимо інформувати урядову команду реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA", - йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, в CERT-UA розповіли, що на одному з маркетплейсів виявили повідомлення з загрозою проведення кібератак 22 лютого.

"У повідомленні йшлося про оренду серверів для підготовки нових атак на веб-сайти державного сектора, банківського сектора, сектора оборони. Відповідно до цього повідомлення вбачається, що атаки мають здійснити дефейс веб-ресурсів, які розміщуються в зоні .ua", - додала урядова команда.

Поделиться в соц. сетях: