Міністр подякував партнерам за підтримку в проведенні реформ. Однак експерти КСУ вважають, що рішення КСУ "призвело до відкоту антикорупційних зусиль".

Представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) відзначили прогрес України у проведенні реформ, необхідних для продовження програми співпраці. Про це розповів міністр фінансів Сергій Марченко під час свого робочого візиту в США, повідомляє Урядовий портал.

Марченко провів переговори з директором Європейського департаменту Альфредом  Камерою, виконавчим директором МВФ Полом Гілберсом, главою місії МВФ в Україні Іванною Владковою Голлар, постійним представником МВФ в Україні Ваграмом Степаняном та іншими представниками команди фонду.

На переговорах вдалося досягти компромісу з кількох питань. Наприклад, сторони обговорили антикорупційну реформу, реформи корпоративного управління і питання незалежності НАБУ.

"Україна досягла значних результатів у виконанні структурних маяків МВФ. Верховна Рада України в короткий термін прийняла ряд законопроектів, необхідних для продовження програми співпраці з МВФ", - підкреслив Сергій Марченко.

Міністр також додав, що підтримка МВФ є дуже важливою для країни. Марченко подякував партнерам за сприяння в проведенні реформ.

"Економічна ситуація в країні покращується, але для забезпечення макроекономічної стабільності України надзвичайно важливо бути в програмі співпраці з МВФ", - зазначив міністр.

Поделиться в соц. сетях: