Торік щонайменше один раз 18% громадян України подорожували різними країнами світу.

Українці здійснили 14,7 млн зарубіжних туристичних подорожей у 2021 році. Про це повідомила голова Державного агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю, 21 січня.

"Завдяки пандемії українці розширили внутрішній туризм і збільшили кількість подорожей Україною. І, звісно, їздили за кордон. Аж 14,7 млн ​​разів. Загалом 18% громадян подорожували різними країнами світу хоча б один раз на рік", – написала вона.

З її слів, закордонну подорож здійснював майже кожен четвертий українець віком 34 роки. Особи старшого віку – після 65 років – були не такими активними, тому тільки 7% громадян цієї вікової категорії мандрували до далеких берегів.

"Більшість українців (56%) довіряли організовувати свої подорожі професіоналам – туроператорам і турагентствам. Водночас 44% наших земляків планували вояжі самостійно. Найчастіше протягом 2021 року українці подорожували в країни Європи – 42%, у Туреччину – 28% і в Єгипет – 21%”, – додала Олеськів.

З її слів, Польщу відвідали 4,5 млн українців, Туреччину – 2 млн, Угорщину – 1,72 млн, тоді як Єгипет відвідало 1,46 млн.

 

 

Поделиться в соц. сетях: