У 2023 році в Україні відбудеться зимова Гімназіада і чемпіонату світу з футболу серед школярів.

Україна отримала право на проведення двох міжнародних спортивних заходів у 2023 році - чемпіонату світу з футболу серед школярів влітку і Всесвітню зимову Гімназіаду. Про це повідомив президент Володимир Зеленський в суботу, 18 вересня.

"Україна вперше в історії учнівського спорту отримала право приймати чемпіонат світу з футболу серед школярів і Всесвітню зимову Гімназіаду - 2023. Переконаний, ми проведемо їх на високому рівні", - сказав президент.

Він вважає, що в житті дітей має бути більше спорту.

"Я не кажу про те, що кожен повинен стати професійним спортсменом - ні. Просто кожна сучасна дитина повинна бути зі спортом на "ти". Розуміти, що одні його види вчать грати в команді, інші - сподіватися тільки на себе. Спорт вчить перемагати, вчить, нарешті, гідно сприймати поразки і ставати після них сильнішими. Не дарма одним з моїх пріоритетів є розвиток спортивної інфраструктури - майданчиків, стадіонів, басейнів - і підтримка і розвиток спортивних секцій в навчальних закладах. Ми це робимо", - сказав Зеленський.

Прес-секретар президента Сергій Никифоров додав, що зимові і літні Гімназіади є наймасштабнішими глобальними спортивними заходами серед старшокласників. Їх проводить Міжнародна федерація учнівського спорту (ISF), яка об'єднує 129 країн.

"У нас, відповідно, буде зимова Гімназіада. Тисячі дітей з усього світу і їх батьки приїдуть в Україну, зможуть побачити нашу країну. А для українців це можливість довести, що ми здатні провести і масштабний захід, а саме - справжню дорослу Олімпіаду, про яку раніше говорив президент України", - сказав Никифоров.

Поделиться в соц. сетях:

Читайте также: