Україну сьогодні офіційно долучили до проекту Європейської Ради "Європейський Шовковий шлях".

А офіційним послом проекту і Фонду ООН з Глобального Сталого Розвитку став народний депутат Вадим Івченко. Він вважає, що для України рух "шовковим шляхом" розширяє можливості економічного та культурного розвитку, передає УНН.

"Для мене важливо, щоб українці відчули (завдяки проекту – ред.) всі ті можливості, які сьогодні є в Європі, в США, в тих демократичних країнах, які фактично ці демократичні цінності пропагують. (…) Залучення і розповсюдження цих європейських цінностей на території України та території інших країнах – це обмін культурним досвідом, освітніми проектами, екологічними можливостями. Для мене це виклик, це майданчик, це можливості, які можна реалізувати в Україні. Цей проект потрібний, як юридичний інститут, але головне – це люди, які будуть працювати над тим, щоб впроваджувати політику "Європейського Шовкового шляху" від самої Європи — і до України", - розповів Івченко.

Окремо парламентар наголосив, що він як посол проекту вважає ключовим розвиток в Україні довіри до влади, викорінення корупції, створення можливостей для вільної та цивілізованої роботи українського бізнесу, а також збільшення іноземних інвестицій в державу.

"Для мене це такий челендж, виклик – безпосередньо сприяти такому економічному контакту", - підкреслив Івченко.

Поделиться в соц. сетях: