Чоловік потрапив у лікарню із другим інфарктом. Через пару днів з'ясувалося, що він інфікований коронавірусом, який додав в результаті інсульт. Лікарі готувалися до найгіршого.

Житель селища Голоби на Волині Микола Мусь потрапив у лікарню з інфарктом. Пізніше тест показав, що пацієнт інфікований коронавірусом, який привів до інсульту. Потім пацієнтові видалили жовчний міхур і зробили кілька операцій на серці, повідомляє Ковельське міськрайонне термедоб'єднання у Facebook.

Усе це 62-річний чоловік пережив за два місяці.

Після того, як Муся у важкому стані доставили в лікарню із другим інфарктом (перший у нього стався вісім років тому), медики провели чоловікові аортокоронарне шунтування і пластику двох клапанів. Операція тривала більше 10 годин.

Через пару днів після хірургічного втручання тест на COVID-19 у пацієнта дав позитивний результат. Інфекція викликала інсульт. Чоловіка помістили в реанімацію і підключили до апарата ШВЛ, за життя він боровся вісім днів. Лікарі зізнаються, що не думали, що він виживе.

Пізніше з'ясувалося, що коронавірус дав ускладнення і у хворого розвинувся гострий деструктивний холецистит, який привів до подальшої інтоксикації і вимагав термінового оперативного втручання. Серце пацієнта могло не витримати чергову операцію. Хірурги провели міні-операцію з видалення жовчного міхура через невеликі проколи.

Зараз Микола Мусь видужав. Його виписали з лікарні.

 

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...